Szkolenia i warsztaty

Najbardziej dokuczliwymi barierami, jakich doświadczają osoby z niepełnosprawnością, są mity oraz uprzedzenia. Wierzymy, że stereotypowe myślenie można zmienić. Eksperci INTEGRACJI uczą wrażliwości na niepełnosprawność oraz obsługi klienta z niepełnosprawnością, prowadząc szkolenia i warsztaty dla pracowników firm i instytucji.

Trener Integracji poruszający się na wózku podczas szkolenia tłumaczy coś jego uczestnikom - przejdź do strony o szkoleniach i warsztatach

SZKOLENIA I WARSZTATY koncentrują się wokół trzech obszarów tematycznych:

  • Obsługa klienta z niepełnosprawnością
  • Wrażliwość na niepełnosprawność
  • Osoba z niepełnosprawnościami – pełnosprawny pracownik

Szkolenia mają formę warsztatową, są też indywidualnie dostosowywane do potrzeb Partnera. Prowadzone są przez wykwalifikowanych ekspertów INTEGRACJI, w tym osoby z niepełnosprawnościami, posiadających zarówno wiedzę merytoryczną na najwyższym poziomie, jak i szerokie doświadczenie trenerskie.

Przeprowadziliśmy już ponad 1100 szkoleń z zakresu obsługi osób z niepełnosprawnością.

Dowiedz się więcej o szkoleniach i warsztatach

Identyfikacja wizualna certyfikatu obsługa bez barier - przejdź do strony o certyfikacie

CERTYFIKAT OBSŁUGA BEZ BARIER przyznajemy działom obsługi klienta konkretnych firm i instytucji, przeszkolonym w zakresie obsługi osób z różnymi niepełnosprawnościami.

Certyfikat OBSŁUGA BEZ BARIER to czytelna wskazówka, świadcząca o tym, że w tym punkcie obsługi osoby z różnymi niepełnosprawnościami mogą bez przeszkód korzystać z usług danej firmy/instytucji, a personel jest fachowo przeszkolony, aby im pomóc.

Dowiedz się więcej o certyfikacie

Współpraca

Aby przedstawić ofertę szkolenia powinniśmy uzyskać informację na temat potencjalnej liczby uczestników szkolenia oraz lokalizacji, w której szkolenie powinno się odbyć – dotyczy również szkoleń on-line.


Skontaktuj się z nami bezpośrednio:

Aneta Dąbrowska-Kodym
Dział Usług Eksperckich
tel.: 505 602 722
e-mail: aneta.dabrowska-kodym@old.integracja.org
e-mail ogólny: reklama@old.integracja.org

Zobacz także

Likwidujemy bariery architektoniczneIdentyfikacja wizualna certyfikatu obiekt bez barier - przejdź do strony o działaniach Integracji na rzecz świata bez barier architektonicznych

Likwidujemy bariery cyfrowe

Identyfikacja wizualna certyfikatu serwis bez barier - przejdź do strony pokazującej jak Integracja działa na rzecz świata wolnego od barier cyfrowych