Infolinia

Kobieta w słuchawkach telefonicznych trzymająca książkowe wydanie Infolinia INTEGRACJI to najszybszy sposób na uzyskanie różnorodnych informacji z zakresu zatrudniania osób z niepełnosprawnością.

Infolinia Integracji w okresie pracy zdalnej związanej z koronowirusem SARS-CoV-2
(od 16.03.2020 do odwołania)

tel. 505 602 517

W tym czasie dotychczasowa infolinia 801 801 015 ulega zawieszeniu.

Dla pracodawcy

Pracodawca przeglądający serwis sprawniwpracy.pl i dzwoniący na Infolinię IntegracjiZadzwoń do nas i uzyskaj porady i informacje z zakresu Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, dofinansowań i ulg przysługujących z tytułu zatrudniania osób z niepełnosprawnością i płynących z tego korzyści dla pracodawcy. Jeśli szukasz pracownika, polecimy ci najlepszych kandydatów. Pamiętaj, że rekomendowane przez nas osoby aktywnie szukają zatrudnienia, uczestniczą w kursach i warsztatach doszkalających. Poradzimy też, jak zoptymalizować koszty zatrudnienia osoby z niepełnosprawnością. Zobacz naszą ofertę dla pracodawców

Dla kandydata

Nasi doradcy powiedzą ci, jak aktywnie szukać pracy, wyjaśnią zawiłości prawne i rozwieją wiele wątpliwości. Jeśli mieszkasz daleko od Centrów Integracja i nie wiesz, do kogo się zgłosić, podamy ci adresy instytucji i organizacji pozarządowych w twoim regionie, dzięki którym uzyskasz potrzebną pomoc. Infolinia INTEGRACJI pełni również funkcję informacyjną.