Sprawniwpracy.com

Zrzut strony sprawniwpracy.com, zakładka Znajdź ofertę pracy

Sprawniwpracy.com to jedyny ogólnopolski serwis rekrutacyjny dla osób z niepełnosprawnością. Można w nim znaleźć oferty pracy, praktyk i staży, odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz poszukiwania pracy.

Sprawniwpracy.com powstał w 2013 roku, w ramach jednego z projektów realizowanych przez Integrację. W 2017 roku  serwis przeszedł gruntowną przebudowę techniczną. Nowe oblicze portalu to: więcej narzędzi analitycznych, doskonale zabezpieczone dane, elastyczna struktura dopasowująca się do zamieszczanych w nim treści. Pracodawcy mają m.in. możliwość korzystania z funkcji graficznych, podglądu konwersji CV na zamieszczone ogłoszenia oraz wyboru czasu trwania publikacji ofert pracy. Kandydaci mogą aplikować na oferty pracy bez konieczności zakładania profilu, mają podgląd statusu wysłanej aplikacji, mogą kontaktować się z ekspertami poprzez formularz online.

Dla pracodawcy

Zakładka Dla Pracodawcy to miejsce, w którym możesz zamieszczać oferty pracy, przeglądać profile kandydatów, którzy aplikują na Twoja ofertę pracy, a także uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością.

Sprawniwpracy.com to również bogata baza kandydatów do pracy, wśród których są ludzie o różnym wykształceniu, doświadczeniu, możliwościach i aspiracjach zawodowych.

Zrzut strony sprawniwpracy.com, zakładka Dla Pracodawcy

Dla kandydata

Miejscem przeznaczonym dla osób poszukujących pracy jest zakładka Dla Kandydata. Można tu stworzyć swój profil zawodowy, przeglądać oferty pracy, znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz poszukiwania pracy. Portal daje również możliwość skontaktowania się z ekspertami Integracji i uzyskania niezbędnych informacji poprzez formularz kontaktowy.

Zrzut strony sprawniwpracy.com, zakładka Dla Kandydata

Partnerzy

logo firmy MetLife

Logo Fundacja PZU

nowe logo PFRON

logo La Craixa Foundation