Przejdź do treści Otwórz / Zamknij Menu
Od 29 lat działamy na rzecz poprawy warunków życia osób z niepełnosprawnością w Polsce
nagroda_publicznosci2023

Czas na najważniejsze coroczne głosowanie – na Nagrodę Publiczności w Konkursie „Człowiek bez barier 2023”! Na podstawie głosów Czytelników naszego portalu wybranemu kandydatowi wręczymy Nagrodę Publiczności. Poznaj te niezwykłe osoby i oddaj głos na jedną z nich!

Ty też możesz wybrać!

Jak co roku swoje nagrody w ramach konkursu „Człowiek bez barier” mogą przyznać Czytelnicy portalu Niepelnosprawni.pl. Wczoraj poznaliśmy Laureata nagrody Osobowość Internetowa. Głosami 1560 Czytelników tegorocznym zdobywcą tej nagrody jest Przemysław Świercz. Gratulujemy zwycięzcy!

Przed nami głosowanie, w którym Czytelnicy przyznają Nagrodę Publiczności. Przedstawiamy 20. Półfinalistów, którzy z sukcesami realizują się w różnych dziedzinach życia, pomagają innym, a przede wszystkim przełamują stereotypy i bariery w życiu codziennym.

Poznajcie ich historie i wybierzcie swojego Kandydata/kę do tej nagrody!

Jak oddać głos?

Głosowanie rozpoczyna się 24 października br. Głosować można do 6 listopada 2023 r. do godziny 12.00 (do południa). Kandydatów prezentujemy w kolejności alfabetycznej (według nazwisk).

1. Wejdź w LINK

2. Wybierz kandydata, na którego chcesz zagłosować.

3. Kliknij w przycisk GŁOSUJ zlokalizowany przy jego sylwetce.

4. Podaj aktywny adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym (jeden adres e-mail może być wykorzystany tylko raz w trakcie trwania głosowania!).

5. WAŻNE! Należy sprawdzić swoją skrzynkę pocztową (być może także foldery SPAM, powiadomienia, inne etc.) i kliknąć w link potwierdzający udział w głosowaniu, ponieważ dopiero wtedy głos zostanie dodany.

Regulamin głosowania internetowego na Nagrodę Publiczności w Konkursie „Człowiek bez barier 2023” dostępny jest na naszym portalu.

Weź udział we wspólnej zabawie i wybierz swojego Człowieka bez barier!

Przejdź na górę strony